Časté dotazy

V KOLIK HODIN JE MOŽNÉ SE UBYTOVAT A DO KDY JE NUTNÉ POKOJ OPUSTIT?

Příjezd od 12 do 21 hodin, jiný termín po dohodě s recepcí možný. Odjezd do 10:30 následující den. V případě, že potřebujete uschovat zavazadla před nebo po době ukončení ubytování, poslouží Vám naše úschovna či recepce zdarma.

LZE PARKOVAT VŮZ OSOBNÍ,  NÁKLADNÍ ČI MOTORKU?

Penzion a Ubytovna Praha 8 nabízí kryté parkování v uzamčeném dvoře za poplatek. Ubytovna Žižkov nabízí parking i nakladních automobilů. Ostatní pobočky zdarma přímo před ubytovnou.

JAK DOSTUPNÉ JE CENTRUM PRAHY?

Všechny lokality jsou ve výhodné poloze do středu města. V řádu pár minut jak metrem, tramvají či autobusem tak autem.

JAK JSOU VYBAVENY SPOLEČNÉ PROSTORY?

Kuchyně jsou vybaveny spotřebiči jako je vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a automatickou pračkou. Dále jsou k dispozici kuřácké prostory.

JAKÁ JE VÝŠE JÍZDNÉHO MHD PO PRAZE?

Jízdenka 30 minut v rámci Prahy stojí 24.- , 90 minut 32.- a celodenní jízdenka je 100.-. Lze přestupovat - tram, bus, metro, vlak. Pro dlouhodobý pobyt doporučujeme kartu Opencard - cena 550.- / měsíc na všechny spoje.

LZE PLATIT I V JINÉ MĚNĚ NEŽ ČESKÉ?

Naši hosté mohou platit i v Eurech či dolarech dle aktuálního kurzu.

UBYTOVÁNÍ DĚTÍ?

Bez nároku na lůžko je ubytování dětí zdarma.

Garance nejnižší ceny

Jelikož poskytujeme nejlevnější ubytování na ubytovnách, penzionech a hotelech po celé Praze, rozhodli jsme se to potvrdit garancí nejnižší ceny.
V případě, že i přes náš příslib najdete v okolí našeho ubytovacího zařízení levnější nocleh srovnatelný s tím naším, pak okamžitě získáváte slevu 10 % jako garanci nejnižší ceny. Tak neváhejte a využijte nabídku nejlevnějšího ubytování v Praze.


Paušální platba pro firmy

Často řešíte problém s ubytováním většího počtu osob a myslíte si, že to může jít i levněji? Samozřejmě může! Výhody u nás získá každý, kdo si u nás sjedná ubytování na více dní pro pět a více osob. Pro více informací stačí zavolat naši linku a získat tak nabídku šitou vám či Vaší společnosti přímo na míru. Velmi výhodných platebních podmínek se vám dostane především při využití služeb ubytoven.

Akce

Využijte našich volných kapacit ubytování po celé Praze a získejte tak exkluzivní ceny last minute.
Stačí zavolat a využít tak volná lůžka aktuálního dne za výjimečně výhodných podmínek. V rámci jedné objednávky tak můžete získat slevu až 40 %.

Akce se týká všech zařízení, které poskytují ubytování v Praze (ubytovny, penziony, hotely).

 

 


 

Webové stránky vytvořil WebdesignHrabec | AP |